PRAVIDLA - SOUTĚŽÍ UEFA TIP - výsledkový servis FTC1994

PRAVIDLA - SOUTĚŽÍ UEFA TIP

FTC-1994 > PRAVIDLA
Pravidla UEFA FTC – základní část
1. Soutěž je založena na srovnání tipování výsledků utkání UEFA Champions League UCL mezi přihlášenými hráči.
2. Soutěž je rozdělena do 10 soutěžních kol po 8 vybraných utkáních z 3. kvalifikačního kola, 4. kvalifikačního kola – Play-off, a zápasy skupinové části UCL.
3. Hráč tipuje libovolný počet z vybraných utkání pouze jedním ze symbolů 1-0-2, přes svůj účet na stránkách tipovacího portálu TIPOVACKAFTC.cz.
4. Uhodnuté utkání kola je ohodnoceno ligovými body v závislosti na počtu hráčů, jež utkání uhodli:
a) 1 bod – utkání uhodli polovina či většina hráčů
b) 2 body – utkání uhodla menšina hráčů
5. Součet bodů za uhodnutá tipovaná utkání dle pravidla 4 stanový bodový zisk hráče v kole.
6. V konečné tabulce jsou hráči sečteny bodové zisky za všechna kola. Tabulka je seřazena podle následujících kritérií:
 b) vyšší počet uhodnutých utkání v soutěži
7. První 2/3 hráčů (22 hráčů z 33) postupují po užší tabulky UEFA FTC – Čtvrt-Finále
Pravidla UEFA FTC – Čtvrt-Finále
1. Soutěž je založena na srovnání tipování výsledků utkání UEFA Champions League UCL a UEFA Evropská liga UEL, mezi postoupivšími hráči.
2. Soutěž je rozdělena do 4 soutěžních kol po 8 vybraných utkáních z osmifinále UCL a 1/16 finále a osmifinále UEL
a) 1,5 bod – utkání uhodli polovina či většina hráčů
b) 3 body – utkání uhodla menšina hráčů
6. V konečné tabulce jsou hráči sečteny bodové zisky za všechna předešlá kola. Tabulka je seřazena podle následujících kritérií:
b) vyšší počet uhodnutých utkání v soutěži
7. První 1/2 hráčů (11 hráčů z 22) postupuje po užší tabulky UEFA FTC – Semi-Finále
Pravidla UEFA FTC – Semi-Finále
2. Soutěž je rozdělena do 2 soutěžních kol po 8 utkáních z čtvrtfinále UCL a čtvrtfinále UEL.
a) 2 bod – utkání uhodli polovina či většina hráčů
b) 4 body – utkání uhodla menšina hráčů
7. První 1/2 hráčů postupuje po užší tabulky UEFA FTC – Finále
Pravidla UEFA FTC – Finále
2. Soutěž je rozdělena do 1 soutěžního kola po 10 utkáních ze semifinále a finále UCL a semifinále a finále UEL. Toto kolo bude tipováno ve 3 fázích (1. semifinále UCL a UEL, 2. odvety semifinále UCL a UEL a 3. finále UCL a UEL)
a) 2 bod – utkání uhodli polovina či většina hráčů
b) 4 body – utkání uhodla menšina hráčů
6. V konečné tabulce jsou hráči sečteny bodové zisky za všechna kola. Vítězem se stává hráč na prvním místě tabulky seřazené podle následujících kritérií:
a) vyšší součet bodových zisků za všechna předešlá kola soutěže
b) vyšší počet uhodnutých utkání v soutěži
7. Veškeré nejasnosti v soutěži řeší pořadatel v souladu s herním řádem.
Fotbal Tip Club 1994
REFRESH